Kendin Yap Projeleri
Çöp diye bir şey yoktur! Geridönüşüm fikirleri, yenileme çalışmalarıi kendin yap projeleri, örgü modelleri ve anlatımları

Kalorifer temizliği nasıl yapılır

0 70

Kalorifer temizliğinizi kendiniz yapın!

Karlı günler birbirini izlerken bir çoğumuzun aklında şişen doğal gaz faturaları vardır. Kışın bu en soğuk günlerinde hepimiz evimizin sıcacık olmasını isteriz. Peki ya kalorifer petekleri düzgün çalışıyor mu? Harcadığımız doğal gazı tam verimli tüketebiliyor muyuz? Her kışın başında bu soruları sormamak için kalorifer peteği temizliği muhakkak yapılmalıdır. Peki kalorifer temizliği nasıl yapılır? Peteklerde biriken pislikler peteğin alt ve üst kısmında ısı farkına yol açabilir. Eğer bu şekilde bir durum yaşıyorsanız sizinde petek temizliği yapmanızın zamanı gelmiş demektir.

Kalorifer temizliği nasıl yapılır

Kalorifer petekleri temizlenmezse ne olur?

Uzun vadede kombi motoruna zarar verebilir. Daha fazla doğal gaz tüketip daha çok fatura öderseniz.

Kalorifer peteği nasıl temizlenir?

Bu konuyla ilgili çok farklı yöntemler ve bu yöntemlerin anlatıldığı videolar var. Bunun için bir uzmanda çağırabilirsiniz. Kendin yap bizim için tabiki en makbuludur. İşte bu sebeple en detaylı ve pratik olan videoları sizler için seçtik.
Farklı yöntemlerin anlatıldığı videolarda ; kalorifer suyu nasıl boşaltılır, kalorifer temizliği nasıl yapılır sorularına yanıt bulacaksınız.

Kalorifer peteği temizleme yeni yöntem

Kalorifer peteği temizleme yeni yöntem

https://www.youtube.com/watch?v=Wf5P0sZN-LE
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.