Kendin Yap Projeleri
Çöp diye bir şey yoktur! Geridönüşüm fikirleri, yenileme çalışmalarıi kendin yap projeleri, örgü modelleri ve anlatımları

Örgü Modeli: Mandalina Dilimi Modeli

Mandalina Dilimi Örgü Modeli

0 158

Buz gibi bir kış gününde sıcacık bir merhaba! En güzel 2019 yılı örgü modelleri ile yine karşınızdayız. Bu yazımızda Mandalina Dilimi Örgü Modeli yer alıyor. Kış günleri hastalıklar, soğuk hava, günlerin kısalması, yağmur çamur derken evde daha çok vakit geçiriyoruz. Daha çok boş vaktimiz oluyor. Elimiz bir şeyler arıyor. Ya da örgü sever biriyseniz zaten her mevsimde farketmiyor. Ve tabi ki bu kadar boş vakitle örgü severler olarak değişik model arayışlarına giriyoruz. Mandalina dilimi örgü modeli de tam bu derde deva bir örnek. Hoş görünümü ile görenin soracağı bir örgü modeli.

 

Mandalina dilimi örgü modeli ile ne örülür?

Mandalina modeli örgü ile minikler için harika bebek yelekleri örebilirsiniz, bebek battaniye modeliörgü bebek elbiseleri, örgü etekler yapabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi tek sınır hayal gücünüz. Fakat bu modelin kendini en çok bebek yelek modelleri ile ön plana çıkardığını söyleyebiliriz. İp olarakta inceye yakın bir ip uygun olacaktır. Şiş ölçüsü ipin kalınlığına bağlı olarak değişebilir ama 4-5 civarı şiş no uygun olacaktır.

Aşağıda Mandalina örgü modelinin videosu yer alıyor;

Kaynak

Kolay gelsin! 🙂

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.