Kendin Yap Projeleri
Çöp diye bir şey yoktur! Geridönüşüm fikirleri, yenileme çalışmalarıi kendin yap projeleri, örgü modelleri ve anlatımları

Tığ İşi Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı süslerini kendiniz yapın...

0 1.176

Örgü severler olarak yılbaşının renklerini kaçırmak olmazdı değil mi? Peki bu yılbaşında, yılbaşı ağacı süslerini kendiniz örmeye ne dersiniz?

Örgünün ruhumuza olan şifası bir gerçek. Buna bir de yılbaşının sıcacık renkleri eklenince ördükçe keyfiniz yerine gelecek. 2019 a yaklaştığımız bu günlerde, popülerliğini kaybetmeyen, hatta gittikçe artan tığ işi örgü modellerini görmeye devam edeceğiz. Yılbaşı yaklaştıkça hem soğuyan havalarda korunmak için hemde yılbaşı hediyesi olarak vermek için şişler tığlar daha çok çalışır oldu. Eldivenler, atkılar, bereler, hırkalar, tığ işi bebek battaniyeleri… Her yıl yenilenen trendler. Ama şuan bu trendleri bir kenara bırakıyoruz. Çok farklı bir derleme yaptık sizler için. İşte birbirinden göz alıcı tığ işi yılbaşı süsleri. Bu güzellikleri ortaya çıkarmak için tığ işi örgü öğrenmem gerekiyor derseniz. Tığ işi çocuk odası yastık modelleri, tığ işi bebek yastıkları, tığ işi kırlent modelleri… Bu yazımızda en güzel ve renkli çocuk yastıklarını sizin için derledik. Tığ işi örgü bilmeyen ama böyle güzel modelleri örmek isteyenler tığ işi örgü yapımı yazımızı inceleyebilir. yazımızı inleyebilirsiniz.

El işi çam ağacı

Örgü sever kardan adam

Sık iğne çoraplar

Masum melek

Oya işi ziller

Kutu içeçeklerin kapağından minik bir çam ağacı

Lüle lüle

Oya işi melekler

Trabzanlı çam ağaçları

Trabzanlı Toplar

Sık İğne Işıltılar

Yemyeşil bir çamağacı

Buz mavisi bir melek

Sıcacık kalpler

Ataçtan buz pateni

El yapımı kar tanesi

Sık İğne Ziller

Bu toplar bir harika

Mutlu melekler

İşte o ağacın altında, el örgüsü olan

Bu ışıklar hepsinden parlak

Hediye pakedi mi daha güzeldir yoksa tığ işi hediye pakedi mi?

Tığ işi yılbaşı ağaçları;

 

El emeği yılbaşı süsleri

Mükemmel bir kartanesi

Plastik şişelerin kapaklarını çıkarınca şişede plastik halkalar kalır ya. Heh işte o halkaları değerlendirmeye ne dersiniz?

Kendim ördüğüm yıldızların altında

Kaynak

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.